Čeština pro Grand Cherokee

Kód: 242
Novinka
22 990 Kč
Skladem
Překlad hlasu ?
Doživotní záruka ?
Dojezd technika ?

Jeden z nejobsáhlejších systémů, který jsme přeložili je Jeep Uconnect 5. Nabízí velké množství možností k nastavení, hlášení a především dokonalou nápovědu v menu nastavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden z nejobsáhlejších systémů, který jsme přeložili. Nabízí velké množství možností k nastavení, hlášení a především dokonalou nápovědu v menu nastavení.

Přeložených je 95% všech nabídek, které ve středovém displeji najdete. S českým menu si například vyladíte zvuk pro dokonalé přehrávání vaší oblíbené hudby, nastavíte světla i podvozek a navigaci určíte, kudy vás může a nemůže navádět do cíle.

Co k instalaci potřebujeme? Pouze VIN kód vašeho auta a v den instalace přístup k vozu. Kde najdete VIN kód (číslo karoserie vašeho auta)? Je uvedené v Technickém průkazu, Registračním průkazu vozidla, na čelním skle vozu, nebo na štítku na sloupku spolujezdce. 

Instalaci provádí zkušení technici každé pondělí na adrese naší firmy. Ostatní pracovní dny za vámi rádi přijedeme na vámi vybranou adresu (viz příplatkové služby).

Příplatkové služby:

Dojezd technika 

Víme, že je váš čas drahý a naše silnice často připomínají parkoviště nebo tankodrom. Proto rádi přijedeme za vámi a zatímco náš technik bude nahrávat češtinu do vašeho auta, vy si můžete nakoupit, posekat zahradu, napsat s dětmi úkoly, nebo jen v klidu odpočívat.

Doživotní záruka

Překlady vytváříme sami a také si za nimi stojíme. Někdy se ale může stát, že během návštěvy servisu vám nahrají novou verzi systému a tím se čeština ztratí. S doživotní zárukou se s tím nemusíte trápit. Češtinu vám znovu zdarma vrátíme zpět za rok, dva i pět.

+ Dárek

 Při objednání kompletního produktu získáte aktualizaci systému na nejnovější verzi zdarma.