Jak nakupovat

Obsluha e-shopu

Nákup na našem e-shopu je velmi jednoduchý. V horním menu vyberete značku vozu a model. Poté podle roku výroby, nebo podle vzhledu vyberte systém, který je ve Vašem voze. Pokud si nejste jistí, rádi Vám poradíme na telefonním čísle 734 202 020, nebo na e-mailové adrese info@cestinadoaut.cz

Příplatkové služby

Jestliže jste našli systém, který je ve Vašem autě, stačí naklikat příplatky dle Vašeho výběru.

Český hlas navigace

Díky kterému budete vždy rozumět, jestli máte za 150 metrů odbočit, nebo jet dále po stejné silnici.

Dojezd technika 

Víme, že je váš čas drahý a naše silnice často připomínají parkoviště nebo tankodrom. Proto rádi přijedeme za vámi a zatímco náš technik bude nahrávat češtinu do vašeho Focusu, vy si můžete nakoupit, posekat zahradu, napsat s dětmi úkoly, nebo jen v klidu odpočívat.

Doživotní záruka

Překlady vytváříme sami a také si za nimi stojíme. Někdy se ale může stát, že během návštěvy servisu vám nahrají novou verzi systému a tím se čeština ztratí. S doživotní zárukou se s tím nemusíte trápit. Češtinu vám znovu zdarma vrátíme zpět za rok, dva i pět.

Co se bude dít po objednávce?

Následující pracovní den Vám zavoláme a domluvíme s Vámi termín instalace a projdeme s Vámi vybrané služby. Většinou po Vás budeme chtít VIN kód Vašeho auta pro ověření roku výroby a systému.

Ve sjednaný den Vám pak s předstihem volá náš technik, že je na cestě a upřesní čas. Snažíme se být všude včas, ale občas narazíme na semafory, objížďky a další zádrhely, které nás mohou o pár minut pozdržet.

Technik po příjezdu zkontroluje systém a začne s instalací. Když je vše hotové, ukáže Vám ovládání a zodpoví všechny Vaše dotazy.