Čeština pro auta RENAULT

Používáte cesty vaším Renaultem k vyřízení hovorů? Nebo vám vždy někdo zavolá, když řídíte? Připojení telefonu k handsfree v autě je snadné, když je vše v češtině. I s dalšími funkcemi se lépe vypořádáte, když jsou srozumitelně v jazyce, kterému rozumíte.

Za naši práci ručíme. Pokud dojde ke ztrátě češtiny (při aktualizaci v servisu, odpojení baterie, apod.), vrátíme ji zpět zdarma. 

7 položek celkem
1 Renault
5 170 Kč

Občas je třeba jednat hned. Potřebujete rychle vyhledat nemocnici nebo benzinovou pumpu a neznáte adresu? S českým menu a přeloženými body zájmu vyhledáte  důležitá místa...

Kód: 84
1 Renault
5 170 Kč

Jak v Koleosu připojit telefon přes bluetooth, nastavit navigaci a nezbláznit se?S češtinou pro systém Carminat DVD je to snadné.

Kód: 85
1 Renault
5 170 Kč

To správné nastavení se schovává vždycky pod nějakým Einstellungem. Jen najít ten správný.S češtinou pro systém Carminat DVD pro Renault Laguna to najdete hned.

Kód: 86
1 Renault
5 170 Kč

České menu pro systém Carminat DVD. Vyřizujete si telefony v autě? Nastavte si vyzvánění přímo ve svém Renaultu a nikdy nezmeškátepříchozí hovor (tedy, pokud sami nechcete).

Kód: 90
1 Renault
5 170 Kč

Při hovoru zhlasit, při navigaci německou Gertrudu ztlumit a rádio zase zhlasit. Nastavte sihlasitost každé části systému podle svých potřeb. V češtině to zvládnete raz dva.

Kód: 89
1 Renault
5 170 Kč

K čemu je české menu v Renaultu? K rychlému a snadnému pohybu v menu systému a pohodlnému nastavenínavigace, telefonu, zvuku a dalších.

Kód: 87
1 Renault
5 170 Kč

Addressbuch, Také v tom máte eintopf? Nemusíte, i pro systém Carminat DVD máme český překlad.

Kód: 88