Čeština pro auta RENAULT

7 položek celkem
1 Renault
5 170 Kč

Občas je třeba jednat hned. Potřebujete rychle vyhledat nemocnici nebo benzinovou pumpu a neznáte adresu? S českým menu a přeloženými body zájmu vyhledáte  důležitá místa...

Kód: 84
1 Renault
5 170 Kč

Jak v Koleosu připojit telefon přes bluetooth, nastavit navigaci a nezbláznit se?S češtinou pro systém Carminat DVD je to snadné.

Kód: 85
1 Renault
5 170 Kč

To správné nastavení se schovává vždycky pod nějakým Einstellungem. Jen najít ten správný.S češtinou pro systém Carminat DVD pro Renault Laguna to najdete hned.

Kód: 86
1 Renault
5 170 Kč

České menu pro systém Carminat DVD. Vyřizujete si telefony v autě? Nastavte si vyzvánění přímo ve svém Renaultu a nikdy nezmeškátepříchozí hovor (tedy, pokud sami nechcete).

Kód: 90
1 Renault
5 170 Kč

Při hovoru zhlasit, při navigaci německou Gertrudu ztlumit a rádio zase zhlasit. Nastavte sihlasitost každé části systému podle svých potřeb. V češtině to zvládnete raz dva.

Kód: 89
1 Renault
5 170 Kč

K čemu je české menu v Renaultu? K rychlému a snadnému pohybu v menu systému a pohodlnému nastavenínavigace, telefonu, zvuku a dalších.

Kód: 87
1 Renault
5 170 Kč

Addressbuch, Také v tom máte eintopf? Nemusíte, i pro systém Carminat DVD máme český překlad.

Kód: 88

Používáte cesty vaším Renaultem k vyřízení hovorů? Nebo vám vždy někdo zavolá, když řídíte? Připojení telefonu k handsfree v autě je snadné, když je vše v češtině. I s dalšími funkcemi se lépe vypořádáte, když jsou srozumitelně v jazyce, kterému rozumíte.

Za naši práci ručíme. Pokud dojde ke ztrátě češtiny (při aktualizaci v servisu, odpojení baterie, apod.), vrátíme ji zpět zdarma. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení