Čeština pro Porsche Boxster (987) PCM 3.0

Kód: 234
6 950 Kč
Skladem
Překlad hlasu ?
Doživotní záruka ?

Porsche Boxster (987) se systémem PCM 3.0. Nastavení v cizím jazyce je někdy boj, ale s češtinou je to hračka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízí vám vaše Porsche Boxster pouze cizí jazyky a nastavování v angličtině, němčině, nebo francouzštině je pro vás nepřehledné? Máme pro vás řešení - překlad systému pro váš vůz.

Přeložených je 95% všech nabídek, které ve středovém navigačním systému najdete. S českým menu si například vyladíte zvuk pro dokonalé přehrávání vaší oblíbené hudby, uložíte oblíbené radiové stanice, zapnete zelenou vlnu, nastavíte, kudy vás navigace může a nemůže navádět do cíle. Možná najdete i nastavení, o kterém jste ani netušili, že ho vaše auto má.

Co k instalaci potřebujeme? Pouze VIN kód vašeho Porsche a v den instalace přístup k vozu. Kde najdete VIN kód (číslo karoserie vašeho Porsche)? Je uvedené v Technickém průkazu, Registračním průkazu vozidla, na čelním skle vozu, nebo na štítku na sloupku spolujezdce. 

Instalaci provádí zkušení technici každé pondělí na adrese naší firmy. Ostatní pracovní dny za vámi rádi přijedeme na vámi vybranou adresu (viz příplatkové služby).

Příplatkové služby:

Český hlas navigace

Díky kterému budete vždy rozumět, jestli máte za 150 metrů odbočit, nebo jet dále po stejné silnici.

Dojezd technika 

Víme, že je váš čas drahý a naše silnice často připomínají parkoviště nebo tankodrom. Proto rádi přijedeme za vámi a zatímco náš technik bude nahrávat češtinu do vašeho auta, vy si můžete nakoupit, posekat zahradu, napsat s dětmi úkoly, nebo jen v klidu odpočívat.

Doživotní záruka

Překlady vytváříme sami a také si za nimi stojíme. Někdy se ale může stát, že během návštěvy servisu vám nahrají novou verzi systému a tím se čeština ztratí. S doživotní zárukou se s tím nemusíte trápit. Češtinu vám znovu zdarma vrátíme zpět za rok, dva i pět.

+ Dárek

 Při objednání kompletního produktu získáte aktualizaci systému na nejnovější verzi zdarma.