Čeština pro Renault Koleos 2005-2013

Kód: 85
5 170 Kč
Skladem
Doživotní záruka ?
Dojezd technika ?

Jak v Koleosu připojit telefon přes bluetooth, nastavit navigaci a nezbláznit se?
S češtinou pro systém Carminat DVD je to snadné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak v Koleosu připojit telefon přes bluetooth, nastavit navigaci a nezbláznit se?
S češtinou pro systém Carminat DVD je to snadné.

Detailní popis produktu

Získejte kontrolu nad nastavením svého auta. Hledání správné položky v menu je v cizím jazyce zdlouhavé a často nesrozumitelné. S českými nabídkami máte vše nastavené hned.

Přeložených je 90% všech nabídek, které ve středovém displeji najdete. S českým menu si například vyladíte zvuk pro dokonalé přehrávání vaší oblíbené hudby, uložíte oblíbené radiové stanice, zapnete zelenou vlnu, a pokud je vaše auto vybavené z výroby navigací, tak nastavíte, kudy vás může a nemůže navádět do cíle.

Co k instalaci potřebujeme? Pouze VIN kód vašeho auta a v den instalace přístup k vozu. Kde najdete VIN kód (číslo karoserie vašeho auta)? Je uvedené v Technickém průkazu, Registračním průkazu vozidla, na čelním skle vozu, nebo na štítku na sloupku spolujezdce. 

Instalaci provádí zkušení technici každé pondělí na adrese naší firmy. Ostatní pracovní dny za vámi rádi přijedeme na vámi vybranou adresu (viz příplatkové služby).

Příplatkové služby:

Dojezd technika 

Víme, že je váš čas drahý a naše silnice často připomínají parkoviště nebo tankodrom. Proto rádi přijedeme za vámi a zatímco náš technik bude nahrávat češtinu do vašeho auta, vy si můžete nakoupit, posekat zahradu, napsat s dětmi úkoly, nebo jen v klidu odpočívat.

Doživotní záruka

Překlady vytváříme sami a také si za nimi stojíme. Někdy se ale může stát, že během návštěvy servisu vám nahrají novou verzi systému a tím se čeština ztratí. S doživotní zárukou se s tím nemusíte trápit. Češtinu vám znovu zdarma vrátíme zpět za rok, dva i pět.

+ Dárek

 Při objednání kompletního produktu získáte aktualizaci systému na nejnovější verzi zdarma.