Konverze rádia a navigace pro Dodge RAM

Kód: 52
13 300 Kč
Skladem
Doživotní záruka

Řešení pro ladění sudých frekvencí ve vašem Dodge RAM. Pro auta dovezená z USA doplníme možnost ladění sudých frekvencí a zobrazování evropských map.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pořízení auta z USA (nebo jiných zemí mimo EU) je nutné upravit světla a další věci podle norem pro provoz v EU. Po kontrole na STK a vyřízení nového technického průkazu, můžete zjistit, že vašemu autu stále něco k dokonalosti chybí. S konverzí systému auta na evropskou verzi získáte nejen možnost naladit rádio, ale také funkční navigaci, která ukazuje dojezd v km.

Jak poznáte, že vaše auto z USA potřebuje konverzi?

Nejde naladit rádio

V USA se používají frekvence, které končí lichým číslem (97,1 FM apod.) v EU je ladění jen v sudých frekvencích (106,4 FM). Auta dovezená z USA tedy naše frekvence přeskakují. 

Navigace ukazuje mapu USA (nebo chybovou hlášku)

Navigace obsahuje data pro provoz v USA, mapy, seznam měst i směrovacích čísel. 

Konverzi provádí zkušení technici každé pondělí na adrese naší firmy. Ostatní pracovní dny za vámi rádi přijedeme na vámi vybranou adresu (viz příplatkové služby).

Příplatkové služby:

Dojezd technika 

Víme, že je váš čas drahý a naše silnice často připomínají parkoviště nebo tankodrom. Proto rádi přijedeme za vámi a zatímco náš technik bude upravovat systém vašeho Dodge, vy si můžete nakoupit, posekat zahradu, napsat s dětmi úkoly, nebo jen v klidu odpočívat.

Doživotní záruka

Za svou práci ručíme.

+ Dárek

 Při objednání kompletního produktu získáte aktualizaci systému na nejnovější verzi zdarma.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení