Konverze rádia a navigace pro Jeep Grand Cherokee

Kód: 54
13 300 Kč
Skladem
Doživotní záruka ?

Řešení pro ladění sudých frekvencí ve vašem Jeep Grand Cherokee. Pro auta dovezená z USA doplníme možnost ladění sudých frekvencí a zobrazování evropských map.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pořízení auta z USA (nebo jiných zemí mimo EU) je nutné upravit světla a další věci podle norem pro provoz v EU. Po kontrole na STK a vyřízení nového technického průkazu, můžete zjistit, že vašemu autu stále něco k dokonalosti chybí. S konverzí systému auta na evropskou verzi získáte nejen možnost naladit rádio, ale také funkční navigaci, která ukazuje dojezd v km.

Jak poznáte, že vaše auto z USA potřebuje konverzi?

Nejde naladit rádio

V USA se používají frekvence, které končí lichým číslem (97,1 FM apod.) v EU je ladění jen v sudých frekvencích (106,4 FM). Auta dovezená z USA tedy naše frekvence přeskakují. 

Navigace ukazuje mapu USA (nebo chybovou hlášku)

Navigace obsahuje data pro provoz v USA, mapy, seznam měst i směrovacích čísel. 

Konverzi provádí zkušení technici každé pondělí na adrese naší firmy. Ostatní pracovní dny za vámi rádi přijedeme na vámi vybranou adresu (viz příplatkové služby).

Příplatkové služby:

Dojezd technika 

Víme, že je váš čas drahý a naše silnice často připomínají parkoviště nebo tankodrom. Proto rádi přijedeme za vámi a zatímco náš technik bude upravovat systém vašeho Jeep, vy si můžete nakoupit, posekat zahradu, napsat s dětmi úkoly, nebo jen v klidu odpočívat.

Doživotní záruka

Za svou práci ručíme.

+ Dárek

 Při objednání kompletního produktu získáte aktualizaci systému na nejnovější verzi zdarma.