Prázdniny se blíží, aktualizujte svou navigaci

Prázdniny a doba dovolených se nám rychle přibližují a s nimi i cestování autem po známých i neznámých krajích. Jízda podle zastaralých map dokáže zavařit i zkušenému řidiči. 

Každý rok se v letních měsících rozkope skoro půlka silnic v republice, k tomu se dostaví nové obchvaty, křižovatky, nadjezdy, podjezdy, změní se přednosti a jednosměrky. Se zastaralou mapou můžete být na cestách nepříjemně překvapeni. Z báječně naplánovaného výletu za zábavou se tak stává boj o dojetí. Nervozní řidič trousí jeden vulgarismus za druhým, okřikuje zbylou posádku. Určitě to není šťastný začátek zábavného dne.

Jak tomu předejít? S nejnovějšími mapami se neztratíte.

Kromě nejnovějších map vám zpříjemní cestování také čeština v navigaci a nastavení. I v angličtině jsou pokyny navigace mnoha řidičům srozumitelné. Ale dostali jste se někdy do situace, kdy jste v neznámém městě přijeli na složitejší křižovatku, hlídali si přednosti v jízdě, ostatní auta a ještě se soustředili na pokyny navigace v cizím jazyce? Na jednoho řidiče je toho moc, to známe z vlastní zkušenosti. Je příjemnější a srozumitelnější, když z reproduktorů auta slyšíte jasné - za dvěstě metrů odbočte vpravo, na třetím výjezdu sjeďte z kruhového objezdu, dojeli jste do cíle. A hned máte o jednu starost při řízení méně.

Zajímá vás aktualizace mapových podkladů a čeština do vašeho auta? Volejte 734 20 20 20